Pierwsze miejsce w zawodach wojewódzkich

Już drugi rok z rzędu od września do grudnia, nasza szkoła uczestniczyła w programie SHUTTLE TIME, który ma na celu popularyzację badmintona wśród dzieci i młodzieży. Uczniowie mieli możliwość rozwijania swoich zainteresowań i doskonalenia umiejętności w w/w dyscyplinie. 9 grudnia w Przeworsku w ramach tego projektu odbył się Finałowy Turniej pod Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego. W zawodach uczestniczyły szkoły z całego województwa podkarpackiego (ponad 100 uczniów). Naszą szkołę reprezentowali: Zofia Adamiak (kl.4), Roksana Patrylak (kl.5), Bartosz Milecki (kl.6) i Błażej Milecki (kl.6). Wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze, z zaciętością walczyli o każdy punkt podczas pojedynków, często bardzo emocjonujących.  Wielki sukces odniosła  Zosia, która w swojej kategorii wiekowej okazała się najlepsza zajmując I miejsce. Wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki sportowe, a zwycięzcy  puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe: rakietki do badmintona i spodenki sportowe.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!