Zajęcia na basenie

Zawody pływackie klas trzecich

W dniu 5.02.2010r. uczniowie klas trzecich, jak w każdy piątek uczestniczyli na zajęciach z wychowania fizycznego - na basenie w Brzozowie. W tym dniu zajęcia były szczególne ze względu na rywalizację. Patronat nad zawodami objął p. dyr. Andrzej Cecuła i Samorząd Uczniowski. Uczniowie zmagali się w sześciu konkurencjach. W zawodach udział wzięło 19 uczniów.

Wyniki przedstawiają się następująco:

50 matrów kraulem na piersiach - CHŁOPCY

1 miejsce: Kurnik Diana

1 miejsce: Sobolak Adrian

2 miejsce: Klimkowska Renata

Rywalizacja była zawzięta, emocje ogromne. Doping rówieśników oraz opiekunów rozgrzewał zawodników dodając im otuchy i pewności siebie. Kilka miesięcy systematycznej, ciężkiej pracy daje coraz bardziej obiecujące efekty. Warto  zauważyć, że najlepsze czasy uzyskali uczniowie klasy 3c.

Wspaniała atmosfera, ostra rywalizacja i coraz wyższy poziom umiejętności pływackich młodzieży uczęszczającej do Gimnazjum w Strachocinie daje nadzieje, że niedługo odkryjemy nowe talenty, które szlifowane przez doskonałych i pełnych zaangażowania nauczycieli (p. Anna Kołodziejczyk oraz p. Miłosz Kielar) będą powodem dumy dla nas wszystkich.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo w zawodach i próbę podjęcia walki. Trzech najlepszych uczniów na każdym dystansie przy najbliższej otrzyma pamiątkowe dyplomy rozdane na najbliższym apelu szkolnym. Dziękujemy również  wszystkim, którzy dołożyli wszelkich starań do zorganizowania zawodów: Justynie Droś (fotorelacja), Aleksandrze Piotrowskiej i Annie Węgrzyniak (komisja sędziowska), Ewelinie Jakimie (fotorelacja, sprawozdanie) oraz pracownikom Basenu w Brzozowie a w szczególności p. Andrzejowi Dacie.

Sprawozdanie: Ewelina Jakima (sekretarz SU) i p. Miłosz Kielar (opiekun SU)

W najbliższym czasie planowany jest pojedynek uczniowie kontra nauczyciele. W drużynie nauczycieli awizowani są: p. Sylwia Staruchowicz, p. Anna Kołodziejczyk, p. Anna Starościak i p. Miłosz Kielar.