Konkurs o św. A. Boboli

V Gminny Konkurs o św. Andrzeju Boboli rozstrzygnięty.

Do konkursu zgłosiło się 22 uczniów z terenu Gminy Sanok.

Wyniki:

Kategoria praca plasyczna Gimnazjum - I miejsce Stabryła Alicja gim. -  Strachocina, II miejsce Stabryła Aneta gim. -  Strachocina, wyróżnienia Wacławska Weroniika gim. -  Strachocina, Kąstska Magdalena gim. - Trepcza.

praca plasyczna Szkoła Podstawowa - I miejsce  Dżugan Anna -  Pakoszówka, II miejsce Grzebień Sylwia -  Pakoszówka, wyróżnienia Wiola Mielecka - Kostarowce, Szałajko Dawid -  Kostarowce.

Kategoria Wiedza - Gimnazjum I miejsce Żyłka Aleksandra - Strachocina, II miejsce Pelczar Justyna

- Strachocina, III miejsce Kamińska Magdalena - Trepcza.

Wiedza Szkoła Posdstawowa I miejsce Guzek Bartosz - Srogów Górny, II miejsce Mąka Anna - Pakoszówka,

III miejsce Wojtoń Julia -  Kostarowce.

Organizatorzy konkursu: ks. J. Szeląg, M. Wiszyńska, A Cecuła

Fundatorami nagród byli: Jubiler Złotnik - Sławomir Płoński - Brzozów, Uniwersytet Pedagogiczny im Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, ZSZ w Strachocinie.

Wszystkim uczestnikom  konkursu serdeczne podziękowania,

a zwycięzcom gratulujemy wiedzy o św. Andrzeju Boboli oraz inwencji twórczej.