FOTO...

Konkurs fotograficzny; "Świat w moim obiektywie"

Zapraszamy uczniów zainteresowanych fotografiką do spróbowania swoich sił w następujących kategoriach konkursowych:

-NATURA W OBIEKTYWIE

-CZTERY PORY ROKU – POLSKIE PEJZAŻE

-CZŁOWIEK OBOK MNIE

-CZTERY ŁAPY

Technika wykonania prac jest dowolna, a każdy uczestnik może przesłać dowolną ilość prac w każdej kategorii.

Prace oceniać będzie Komisja Konkursowa powołana przez organizatorów, biorąc pod uwagę:

a. oryginalność pomysłu

b. opis zjawiska lub pojęcia

c. walory estetyczne fotografii

Prace w formacie JPG o wymiarach min 1200x1600 pikseli (lub zbliżonej) i max w plikach nie przekraczających 1MB należy nadsyłać na adres konkurs.foto1@o2.pl  w formie załączników do listu elektronicznego lub dostarczyć na płycie CD do pokoju nauczycielskiego.

W treści maila /listu elektronicznego należy podać:

a. dane autora (imię i nazwisko, adres autora, klasa, telefon lub e-mail kontaktowy),

b. opis zdjęcia(tytuł pracy nadany przez autora, nazwę fotografowanego obiektu, okoliczności powstania zdjęcia, miejsce dokonania zdjęcia)

c. oświadczenie o posiadaniu praw autorskich do zdjęć oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych podpisaną przez prawnego opiekuna, zgodnie z zał. do niniejszego regulaminu – do pobrania na szkolnej stronie

Dodatkowe informacje na temat Konkursu można uzyskać u Organizatorów:

Izabela Haduch-Wójcik, Grzegorz Klimkowski, Magdalena Wiszyńska

Termin nadsyłania prac mija 8 czerwca 2012 r.

Szczegółowy regulamin zakładka; "Konkurs fotograficzny"