Gminny Konkurs Piosenki

W dniu 22 maja w Domu Kultury w Prusieku odbył się Konkurs Piosenki "Wiosenne Nutki". Pomysłodawcą i organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Sanoku. Wzięli w nim udział uczniowie szkół podstawowych z terenu całej Gminy Sanok.

Uczestnicy konkursu mogli się zaprezentować solo lub w zespole wokalnym. Naszą Szkołę w kategorii "solista" reprezentowała Paulina Cecuła ucz. kl. II. Zaśpiewała piosenkę pt. "Nie o tym śnię". Swoim pięknym głosem i ciekawą aranżacją zachwyciłą nie tylko jury, ale również publiczność - zdobywając I miejsceSmile. W drugiej kategorii "zespół" szkołę reprezentowały uczennice kl. II w składzie: Agata Mielecka, Wiktoria Wojdyła, Aleksandra Galant, Oliwai Niemiec i Paulina CecułaLaughing. które "Zaczarowaną piosenką" oczarowały publiczność i zdobyły II miejsce.

Uczniów do konkursu przygotowywała wych. Elżbieta Nisiewicz.