WESOŁYCH ŚWIĄT

W grudniową cudną noc gwiazdami
niebo świeci.
W grudniową świętą noc przybywa
Boże Dziecię.

Święta Bożego Narodzenie w naszej szkole to czas wyjątkowy. Szczególnie wyczekiwaną przez wszystkich chwilą jest czas spotkania opłatkowego.Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe, które odbyło się 19 grudnia 2017 r. nawiązywało do tradycyjnego wieczoru wigilijnego. Dzięki zawartym w nim najpiękniejszym kolędom, wzruszającym wierszom i wyjątkowym życzeniom, które mogliśmy podziwiać w wykonaniu uczniów klasy O, 2a i 2c, nasze serca przepełniła radość i wzajemna życzliwość. Z kolei dzięki przepięknej muzyce i scenografii każdy poczuł magiczną atmosferę zbliżających się świąt. Niepowtarzalną chwilę bożonarodzeniowe spotkania dopełniło czytanie Pisma Świętego, wspólna modlitwa oraz tradycyjne łamanie się opłatkiem.

Na koniec uroczystości dyrektor szkoły pan Andrzej Cecuła złożył życzenia świąteczne wszystkim zebranym oraz serdecznie podziękował uczniom i nauczycielom, którzy przygotowywali dzisiejszą uroczystość.

W oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia życzmy sobie wszyscy za słowami poety

Wesołych świąt!
Bez zmartwień,
z barszczem, z grzybami, z karpiem,