Dzień Patrona Szkoły

8 marca w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Patrona Szkoły. Wyjątkowość tego dnia podkreśliliśmy strojem galowym. Każdy miał przypięty do ubrania emblemat z wizerunkiem Ignacego Łukasiewicza.Na początku Pan  Dyrektor Andrzej Cecuła  przedstawił sylwetkę Ignacego   Łukasiewicza, podkreślając przede wszystkim to, jakim był człowiekiem.Następnie wspólnie odśpiewaliśmy  hymn szkoły. Najważniejszym momentem, szczególnie dla uczniów, było ogłoszenie wyników konkursów organizowanych z okazji Dnia Patrona szkoły oraz wręczenie nagród.Wszystkie zadania konkursowe nawiązywały do życia i działalności Ignacego Łukasiewicza.

Wyniki konkursów:

Konkurs plastyczny dla klas 1-3 – projekt znaczka

I miejsce – Sara Żyłka

II miejsce – Kinga Krupanik

III miejsce -  Szymon Radwański

Wyróżnienie: Maciej Cięciwa, Jan Czura, Alan Skibiński, Gabriela Szałajko

Konkurs wiedzy o patronie dla klas 4-7

I miejsce – Julia Czopor

II miejsce - Bartosz Stankiewicz

III miejsce -  Lena Mach

Konkurs na projekt dyplomu dla klas 4-7

I miejsce – Agata Cięciwa

II miejsce – Zofia Kustra

III miejsce – Jakub Wolanin

Wyróżnienie: Błażej Milecki, Kacper Milecki, Angel Woźniak

Dyplom za udział: Filip Bindas, Szymon Sitek

Konkurs notatka graficzna dla klas 4-7

I miejsce – Agata Cięciwa

II miejsce - Wiktoria Milecka

Wyróżnienie: Łukasz Barzyk, Matylda Cecuła,PreciousChrzaszcz – Maake,  Gabriela Czura,

Konkurs – znajomość słów hymnu szkoły dla klas 4-7

I miejsce: Błażej Milecki, Wiktoria Milecka, Sara Michalska, Roksana Patrylak, Jakub Wolanin

II miejsce: Matylda Cecuła, Julia Czopor, Gabriela Czura, Milena Fydrych, Lena Mach, Gabriel Mogilany

III miejsce – Dawid Woźniak

Dyplomy za udział: Patryk Borczyk, Michał Fydrych

Każdy , kto uczestniczył w konkursie, otrzymał dyplom oraz  nagrodę. Dziękujemy Pani Elżbiecie Dobosz za sformatowanie nagrodzonych dyplomów wykonanych przez uczniów i własne projekty dyplomów i wyróżnień. Tegoroczne obchody Dnia Patrona Szkoły zostały zorganizowane przez  opiekunki Samorządu Uczniowskiego Panią Joannę Gulbinowicz i Panią Sylwię Staruchowicz.