Spotkanie opłatkowe - jasełka

Boże Narodzenie to czas kiedy wszyscy stają się dla siebie mili ,życzliwi, zapominają o wszelkich sporach, kłopotach. To czas wyjątkowy. Aby podkreślić ta wyjątkowość uczniowie naszej szkoły przygotowali Jasełka Bożonarodzeniowe, których opiekunem była siostra Kamila. W pięknych strojach i scenerii ukazującej pasterzy , podążających do Betlejem. Przedstawiona została również współczesna rodzina ,która wyczekiwała narodzin Jezusa. Jasełka w wykonaniu uczniów wszystkich wprowadziła w świąteczny nastrój. Po zakończonym spektaklu głos zabrał Pan dyrektor Andrzej Cecuła ,który wszystkim nauczycielom ,uczniom i zaproszonym gościom złożył życzenia świąteczne. Było śpiewanie kolęd, dzielenie się opłatkiem i świąteczny posiłek.