„ Komórkowy zawrót głowy”

Uczniowie klasy 5 na lekcjach biologii poznawali budowę komórki. W ramach utrwalenia zdobytej wiedzy zaangażowali się w projekt pt. „Komórkowy zawrót głowy”. Wykonali modele 3D komórek zwierzęcych i roślinnych. Wszyscy wykazali się wielką kreatywnością i pomysłowością. Przy okazji wiele osób ujawniło swoje zdolności artystyczne. Taki sposób utrwalenia wiedzy na pewno pozwoli uczniom na długo zapamiętać nazwy i wygląd wszystkich struktur komórkowych.

Wszystkim uczniom zaangażowanym w projekt bardzo dziękuję :)

Joanna Gulbinowicz