Dni Otwarte w Nowosielcach

31 marca uczniowie klasy VIII wybrali się na „Dni Otwarte” do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Nowosielcach, gdzie zapoznali się z ofertą edukacyjną szkoły oraz bardzo bogatą bazą dydaktyczną.

Szkoła kształci w kierunkach takich jak:

• Technik Rolnik
  • Technik Architektury Krajobrazu
  • Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej
  • Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych
  • Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki
  • Technik Weterynarii

Placówka prowadzi także nabór do Szkoły Branżowej I stopnia na kierunkach  Kucharz oraz Mechanik – Operator Pojazdów i Maszyn Rolniczych

Wszystkie zawody zawarte w ofercie edukacyjnej szkoły kwalifikują absolwenta do prowadzenia gospodarstwa rolnego w całej Unii Europejskiej.
Uczniowie mają możliwość odbycia praktyki zawodowej w kraju i zagranicą, a także mogą brać udział w wyjazdach tematycznych.

Dzień w szkole w Nowosielcach uczniowie odebrali bardzo pozytywnie, placówka oferuje duże możliwości kształcenia. Zainteresowaniem wśród naszych uczniów cieszył się głównie kierunek Technik Weterynarii.