Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej
w Strachocinie
składa podziękowanie

właścicielom firm, którzy pomogli w sfinansowaniu zakupu nowych strojów sportowych dla dzieci i młodzieży uczęszczających do naszej szkoły.

Ze środków wypracowanych przez Radę Rodziców i przekazanych od sponsorów zakupiliśmy 22 komplety strojów sportowych firmy Adidas (koszulki, spodenki, getry i bluzy dresowe) oraz wykonaliśmy odpowiednie nadruki. Stroje, końcem kwietnia, zostały przekazane do użytkowania.

Mamy nadzieję, że uczniowie reprezentujący naszą szkołę na różnych zawodach sportowych będą czuć się dobrze w nowych strojach i z dumą prezentować swoje środowisko
i logo naszej szkoły.

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc finansową naszym lokalnym firmom:

- Fit Studio Brzozów,

- Firmie Finansowej „Złotówka”,

- Firmie Uni-Front,

- Firmie Meblo-San,

- Firmie Transportowej „Dystans”,

- Firmie EK-Mlek,

- Firmie Ubezpieczeniowej Piotr Froń,

- Firmie Beta,

- Sklep Patrycji Adamiak.

To dzięki właścicielom tych firm, otwartym i hojnym ludziom, nasze dzieci mogą cieszyć się z nowych, nowoczesnych i firmowych strojów sportowych.

DZIĘKUJEMY!